A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

Kalendář 2015 - Stíny paměti / Shadows of Memory | My Website

Kalendář 2015 - Stíny paměti / Shadows of Memory

Pátrání po vracích vojenských letadel bylo hlavním tématem mé volné tvorby v roce 2014. Projekt Stíny paměti se ještě v témže roce dočkal výstavy na Pražském hradě, která se konala v rámci doprovodného programu mezinárodního veletrhu a konference Future Forces. Bylo to pro mne zcela nové a neosahané téma a musím si přiznat, že ze začátku jsem netušil, co mě vlastně čeká. Myslel jsem si, že jdu podobně jako u automobilů hledat obrazově silná zátiší vraků letadel zarůstajících přírodou, ale podcenile jsem sílu výpovědi starých zbraní. Nad plán se mi dostalo velmi silné výpovědi o nedávno proběhlé a v poslední době opět aktuální tzv. studené válce. Většinu strojů jsem nafotil v leteckých muzeích, kterých jsem navštívil v poměrně krátké době celkem jedenáct ve třech zemích - u nás, na Slovensku a ve východní části Německa. 

Vydat si na konci roku kalendář je pro mne vždy jakýsi můj vlastní svátek a veliká radost. A mám moc fajn pocit, že tu radost mohu takto šířit dál. Děkuji předem za všechnny objednávky. Je to veliká a důležitá odměna, které si vážím.

- formát: A3+ 48 x 33 cm

- rozsah: 13 listů

- každý výtisk je číslovaný

- cena: 680,-Kč + poštovné a balné 119,-Kč dobírkou

- price: 33,- EUR with postage for the countries EU

- objednávky zasílejte na:  a do nadpisu zadejte slovo "kalendář"

- the orders to be sent to:  (the "calendar" in the subject)