A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

Kalendář 2015 - Prostě vraky Tatra / Simply Tatra Wrecks | My Website

Kalendář 2015 - Prostě vraky Tatra / Simply Tatra Wrecks

Musím se přiznat, že v roce 2014 jsem moc automobilových vraků nevyfotil a Tatrovku navíc vůbec žádnou. Může za to mé absolutní soustředění na prestižní projekt fotografování vraků vojenských letadel Stíny paměti, jenž se v závěru roku dočkal výstavy na Pražském hradě. Hodně jsem tedy zvažoval, jestli mám vůbec letos kalendář s automobily vydávat. Ale pak mi začaly chodit e-maily od fanoušků, jestli budou zase Tatrovky, kdy a kde si je objednat a já pochopil, že dávno rozepsaný příběh prostě musí pokračovat. Všechny mé doposud vydané kalendáře od roku 2008 byli vždy na šířku, tedy fotografie, které jsem pořídil ve formátu na výšku se do nich nemohly dostat. Letos se ohlížím do své dosavadní tvorby mezi léty 2009 až 2013 a vybírám nejlepší a obsahově nejsilnější záběry mezi výškovými formáty. Je tam například i legendární záběr T600 Tatraplanu, focený ještě na negativ, na jehož pořízení mi jeho majitel dal doslova pár sekund. Vybrané záběry mají pro mne i hodnotu v tom, že skoro vše, co tam bylo zachyceno, už je jinak. Ta auta už se někam přesunula a nelze je tedy na stejných místech pořídit znovu.

Vydat si na konci roku kalendář je pro mne vždy jakýsi můj vlastní svátek a veliká radost. A mám moc fajn pocit, že tu radost mohu takto šířit dál. Děkuji předem za všechnny objednávky. Je to veliká a důležitá odměna, které si vážím.

 

- formát: A3+ 48 x 33 cm

- rozsah: 13 listů

- každý výtisk je číslovaný

- cena: 680,-Kč + poštovné a balné 119,-Kč dobírkou

- price: 33,- EUR with postage for the countries EU

- objednávky zasílejte na:  a do nadpisu zadejte slovo "kalendář"

- the orders to be sent to:  (the "calendar" in the subject)