A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/web-data1/nanostudio_cz/public_html/vlad/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 154

2016 | My Website

Kalendář 2016 Tatra TRD

O víkendu od 18. do 21. června 2015 se v přímořském městečku Dangast na západním pobřeží Německa konal  v zahraničí nejvýznamnější  veteránský sraz fanoušků vozů značky Tatra, klubu Tatra Register Deutchland. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jde o ryze německou iniciativu, klub i sraz je mezinárodní a letos se zde sjelo 34 osobních vozů Tatra ze sedmi zemí. Mimo Němců a Čechů zde byli hojně účastni i Holanďané, Dánové, Angličané, jeden pár z Rakouska a dorazil i jeden polský účastník.  Německý sraz  si letos připomínal kulaté 20. výročí založení klubu „Tatra Register Deutchland“ a zde v Dangastu se konal poprvé. Není pravidlem, že by se toto výjimečné mezinárodní setkání mělo vždy konat jen v Německu. V minulosti se již pořádal například v sousedním Rakousku a stejně tomu bude i v roce 2016.

- formát: A3+ 48 x 33 cm

- rozsah: 13 listů

- každý výtisk je číslovaný

- cena: 540,-Kč + poštovné a balné 119,-Kč dobírkou

- price: 29,- EUR with postage for the countries EU

- objednávky zasílejte na:  a do nadpisu zadejte slovo "kalendář"

- the orders to be sent to:  (the "calendar" in the subject)